Вибрати мову:
м. Київ Дарницька пл. 1 Подивитись на карті
Між звичайними і мансардними вікнами спостерігаються значні конструктивні і якісні відмінності.
Вікна з ПВХ-профілю потребують регулярного і правильного догляду для збільшення терміну служби рами, ущільнювачів, водовідводів і фурнітури.
Набагато важливішим є не зовнішній вигляд вікон, а їх якісні характеристики: довговічність, екологічність, зручність експлуатації. У даній статті ми розглянемо, мабуть, найпоширеніший їх вид, а так же розберемо якісні та експлуатаційні особливості.
Виробництво склопакетів на сучасному обладнанні практично повністю побудовано на автоматичних операціях. Для виробництва необхідний зовсім невеликий штат робітників - дві-три людини.
Як підготуватися до морозної зими? Кожному знайомий звичний щорічний ритуал утеплення вікон. Це ціла наука, яка передається від покоління поколінню. Процес догляду і обслуговування старих вікон тривалий і трудомісткий.
В сьогоднішній час дерев'яні рами виготовляються або з масиву, або з клеєного бруса. Цілісні масивні, звичайно, більш натуральні. Дерево - природний матеріал, тому повністю екологічний, а за допомогою спеціальних лаків і просочень можна на багато збільшити його експлуатаційні якості.
Мансардні вікна перетворять будь-яке приміщення, впустивши в нього більше світла. З ними з'являється відчуття простору, безмежності. Але це далеко не всі переваги мансардних вікон ...
Старі занепалі дерев'яні вікна рано чи пізно доводиться міняти. Які саме замість них встановлювати – комуяк подобається.
Спробуємо розібратися, яка деревина найкраще підходить для вікон. Дерев'яні вікна виробляють з різних сортів деревини. Кожен сорт в експлуатації володіє персональними характерними особливостями.
Сьогодні на будівельному ринку великий вибір вікон з різноманітних матеріалів. Є: дерев'яні вікна, які виготовляють по типової конструкції, вони аналогічні пластиковим (в народі звані євровікна) і комбіновані.

наші новини

29-12-2022 - Графік роботи у новорічні свята

31.12.22 - 3.01.23 - вихідні; 4-5.01.23 - працюємо; 6.01.23 - 8.01.23 - вихідні.

23-12-2021 - График работы в новогодние праздники

Дорогие друзья! Поздравляем вас с Новым годом и Рождеством Христовым! Хотим пожелать вам 

10-12-2019 - График работы в праздничные дни

Дорогие друзья, поздравляю вас с Новым 2020 годом! Желаем вам

Останні відгуки

Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю

Добрый день. Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю за ремонт окна. Обращаюсь в вашу компанию

Тарас Іванович

Доброго дня, панове! Років за 2 в мене стоять пластикові вікна в квартирі, але з настанням холодів

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть!

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть! На их работу приятно даже смотреть. Работают

Що ми ремонтуємо