Вибрати мову:
м. Київ Дарницька пл. 1 Подивитись на карті
(095) 632-66-00
(098) 632-66-00
Ми працюємо. Допоможемо, чим зможемо. СЛАВА УКРАЇНІ!

Ремонт мансардних вікон

Ремонт мансардних вікон РОТО

Сезонні коливання температур, опади, ультрафіолетове випромінюваннята інші негативні фактори згубно впливають на будь-які вікна, і мансардні не є винятком. Найчастіше вплив цих природних факторів посилюється неграмотним монтажем мансардних вікон. Будь-яка помилка в монтажі, будь то неправильна гідроізоляція або не виставлені зазори, дає про себе знати протіканнями, появою конденсату і криги взимку.

Багато фірм переконують своїх клієнтів, що краще встановити нове мансардне вікно, ніж ремонтувати старе. Така позиція багато в чому продиктована бажанням продати товар, а не вирішити проблеми клієнта. Якщо порівняти ціну нового виробу і вартість його ремонту, то різниця буде досить істотна.

При грамотному періодичному проведенні регламентних і ремонтних робіт термін експлуатації мансардного вікна зростає в рази.

ЯКІ ВИДИ РОБІТ ПО РЕМОНТУ МАНСАРДНИХ ВІКОН МИ ВИКОНУЄМО?

 • відновлення геометрії рами і стулки
 • ремонт і заміна гідроізоляції
 • герметизація склопакета
 • заміна склопакета
 • заміна ущільнювача
 • заміна відповідних планок
 • регулювання фурнітури
 • перемонтаж вікон

ЧОМУ КРАЩЕ ДОВІРИТИ РЕМОНТ МАНСАРДНИХ ВІКОН НАМ?

 1. Наші фахівці мають великий досвід роботи (більше 10 років);
 2. Виконуємо ремонт мансардних вікон RotoVeluxFakro і ін .;
 3. Виконуємо модернізацію мансардних вікон (установка електроприводу, жалюзі, рольставен, шторок);
 4. Роботу виконуємо швидко і якісно, ​​ в означені терміни;
 5. Наші ціни дуже помірні при високій якості робіт і комплектуючих;
 6. Працюємо за безготівковим розрахунком;
 7. На всі роботи надається гарантія.

Найчастіші причини звернень по обслуговуванню мансардних вікон

Мансардні вікна використовують в покрівельних системах, які можуть знаходиться під кутом від 45 до 70 0 до горизонту. Природно, що при такому розташуванні вони отримують значно більше негативних впливів від природних явищ, таких як дощ, град, ультрафіолет і перепади температур, ніж звичайні вертикальні вікна. Тому і проблеми в цьому сегменті світлопрозорих конструкцій стоять гостріше. Давайте розглянемо докладніше, які проблеми виникають у наших клієнтів найбільш часто.

Проблема. Утворення конденсату або полію на вікні. Полій є наслідком утворення конденсату, а конденсат, в свою чергу, випадає на найхолодніших поверхнях в приміщеннях з надмірною вологістю.

Як усунути? Потрібно або зменшити вологість у приміщенні, встановивши систему автоматичного провітрювання, або замінити склопакет в мансардному вікні на більш енергоефективний, щоб температура скла з внутрішньої сторони стала вище. Це рішення стосується тільки конденсату, який утворюється із зовнішнього боку склопакета. Якщо конденсат утворився всередині склопакета, то це говорить про його розгерметизацію. В такому випадку допоможе тільки заміна склопакета в мансардному вікні.

Проблема. Продування або протяг з мансардних вікон

Рішення. Усунення даної проблеми потрібно розглядати в прив'язці до причини появи цього явища:

1. Продування через щілини між рамою і віконним прорізом в покрівлі вирішується тільки через перемонтаж віконної конструкції. Віконний блок потрібно вийняти і заново встановити, тільки тепер правильно.

2. Продування між стулкою і рамою усувається регулюванням запірної цапфи на щільність притиску. Також потрібно перевірити ущільнювальний контур і геометрію конструкції. Заміна ущільнювача в старому мансардному вікні в будь-якому випадку піде тільки на користь.

Проблема. Поломка віконної фурнітури. Незважаючи на те, що мансардні вікна є продукт від початку і до кінця фірмовий (вони поставляються виробниками Roto, Velux, Fakro) в зібраному вигляді, поломки деяких елементів фурнітури трапляються і в таких продуктах.

Рішення. В даному випадку проблема вирішується заміною фурнітури, що вийшла з ладу. Тут важливо, щоб майстер по ремонту мансардних вікон розбирався в фурнітурі, яку використовують виробники і зміг знайти потрібні елементи для заміни.

Вартість ремонту мансардних вікон

Ціни на ремонт мансардних вікон залежать від характеру поломки, складності її усунення, вартості запчастин і складності доступу до конструкції. Роботи на висоті збільшують вартість ремонту мансардного вікна.

Приблизну вартість ремонту мансардних вікон Факро, Рото, Велюкс можна дізнатися, описавши нам поломку по телефону або написавши через форму зворотного зв'язку. Фото або відеозйомка також не буде зайвими. Остаточну вартість робіт може оцінити наш майстер по ремонту мансардних вікон безпосередньо на об'єкті.

Гідроізоляція мансардних вікон: фотозвіт

негерметичні місця примиканьпогана гідроізоляція мансардного вікнарозбирання вікнагідроізоляційний фартухгідроізоляційний фартухзбірка окладумонтаж бордюру гідробар'єрузакладення швів мастикоюзбірка гонту покрівлімансардне вікно не тече

наші новини

23-12-2021 - График работы в новогодние праздники

Дорогие друзья! Поздравляем вас с Новым годом и Рождеством Христовым! Хотим пожелать вам 

10-12-2019 - График работы в праздничные дни

Дорогие друзья, поздравляю вас с Новым 2020 годом! Желаем вам

14-12-2018 - Дорогие друзья, мы рады вступить в Новый год вместе с вами!

Дорогие друзья, мы рады вступить в Новый год вместе с вами! Позвольте поздравить вас с этим

Останні відгуки

Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю

Добрый день. Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю за ремонт окна. Обращаюсь в вашу компанию

Тарас Іванович

Доброго дня, панове! Років за 2 в мене стоять пластикові вікна в квартирі, але з настанням холодів

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть!

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть! На их работу приятно даже смотреть. Работают

Що ми ремонтуємо