Вибрати мову:
м. Київ Дарницька пл. 1 Подивитись на карті
(095) 632-66-00
(098) 632-66-00
Ми працюємо. Допоможемо, чим зможемо. СЛАВА УКРАЇНІ!

Ремонт пластикових дверей

працює майстер по регулулюванню пластикових дверейУ вас не закриваються балконні двері, лопнув профіль або розбився склопакет? Зламався замок або провиснули петлі у вхідних дверей? Тоді ви потрапили за адресою. Ми більше 10 років займаємося ремонтом і обслуговуванням різних конструкцій з ПВХ профілюу м. Київ, зокрема пластикових дверей і вікон.

Звернувшись в наш сервіс ви можете бути впевнені у високій якості ремонтних робіт. Таку впевненість гарантує те, що у нас працюють професіонали, які пройшли спеціальні курси у виробників, не один рік працюють в цій галузі і мають великий досвід в обслуговуванні дверної фурнітури і комплектуючих таких фірм, як GU, Akpen Plastik, ACCADO, AGB, Dorma і ін.

Наша компанія не тільки якісно і швидко виконає ремонт і регулювання пластикових дверей в житловому приміщенні, а й усуне дефекти не якісного монтажу у будь якому районі Києва.

Окремо слід зупинитися на необхідності періодичного обслуговування вхідної групи з ПВХ профілю, особливо якщо вона розташована в місцях великого скупчення людей.

Не секрет, що в громадських місцях з високою прохідністю, внаслідок прискореного зносу і вандалізму необхідність періодичної заміни петель, замків, доводчиків, ручок та іншої фурнітури ПВХ конструкцій зростає багаторазово.

Оскільки ми також займаємося оптовим та роздрібним продажем фурнітури для виробництва ПВХ конструкцій, на нашому складі в достатньому асортименті і ціновому діапазоні представлена фурнітура провідних виробників. Тому підібрати оригінал або аналог не складає для нас проблеми.

Ми викоконуємо такі види робіт з ремонту пластикових дверей:

  • заміна дверних ручок (звичайних або у формі скоби);
  • заміна і установка додаткових петель;
  • заміна замків;
  • заміна ущільнювачів;
  • установка і регулювання доводчиків;
  • повна або часткова заміна дверної фурнітури.

ПРИБЛИЗНІ ЦІНИ НА РЕМОНТ ПЛАСТИКОВИХ ДВЕРЕЙ

Регулювання балконних дверей (просте) 

шт.

 70 грн.

Регулювання балконних дверей з демонтажем склопакета 

шт.

 150 грн.

Регулювання вхідних дверей  

шт.

 200 грн.

Регулювання вхідних дверей з демонтажем склопакета 

шт.

 250 грн.

Заміна комплекту фурнітури балконних дверей  

шт.

 от 450 грн.

Заміна комплекту фурнітури вхідних дверей  

шт.

 от 500 грн.

Заміна елемента фурнітури 

шт.

 50 грн.

Монтаж доводчика 

шт.

 250 грн.

Заміна нажимної ручки 

шт.

 100 грн.

Заміна замка

шт.

 100 грн.

Заміна ущільнювача  

м.п.

 30 грн.

Чистка ущільнювача  

м.п.

 75 грн.

Змащування фурнітури  

шт.

 50 грн.

На всі роботи надається гарантія 1 рік. Вартість робіт і комплектуючих розраховується майстром індивідуально для кожного випадку на об'єкті. Приблизні ціни ви можете дізнатися, вигрузивши ПРАЙС-ЛИСТ або зателефонувавши нам по телефону.

Зупинимося докладніше на найпоширеніших поломки металопластикових дверей, але для початку з'ясуємо:

Які бувають пластикові двері?

працює майстер по пластиковим дверям1. Легкі пластикові двері. По суті, це конструкція, виконана з віконного пластика, в яку встановлені більш потужні петлі і дверний замок. Вони виконують роль міжкімнатних дверей в офісах, кабінетах і т.д. Найбільш часто в житлових приміщеннях їх встановлюють на балкон. Через те, що сама конструкція досить квола, найбільш часто ремонт балконних пластикових дверей замовляють в таких випадках: немає щільного притиску стулки до рами, зламався шпінгалет, не закривається дверний замок, провиснули петлі, язичок замку не влучає у відповідну планку. У таких випадках майстер по ремонту балконних дверей, виробляє регулювання балконних пластикових дверей, включаючи у вартість роботи тільки спеціальне мастило. Ремонт замку балконних пластикових дверей включає в себе тільки вартість роботи, ціна замку включається до кошторису тільки, якщо проводиться заміна замку в пластикових дверях. Дуже рідко, але все ж трапляється так, що розбиваються балконні склопакети, ремонт яких недоцільний, склопакет краще замінити цілком.

працює майстер по регулюванню металопластикових дверей2. Вхідні пластикові двері. Конструкції такого типу зазвичай встановлюють у вхідних групах різних організацій і громадських місць з великим потоком людей (магазинах, торгових центах, вестибюлях, під'їздах і т.п.). Вони відрізняються більш товстим і жорстким профілем, посиленою фурнітурою, надійними замками. Зазвичай вони оснащені доводчиками, датчиками сигналізації, електромеханічними замками. Найчастіше доводиться стикатися з такими поломками: дотягувач неправильно працює, проблеми з петлями, натискний гарнітур або зламався, або закривається із зусиллям, багатоточковий механізм замка не закривається. В такому випадку майстер по ремонту пластикових дверей проводить регулювання пластикової вхідних дверей, що включає в основному регулювання петель, у вертикальній і горизонтальній площині для додання співвісності рами і стулки, після чого двері починають добре закриватися, змащування механізму петель і дверної фурнітури. Якщо зламаний дверний гарнітур (ручка провертається навколо своєї кулі або не натискається) проводиться заміна окремих елементів гарнітури і ремонт фурнітури пластикових дверей, або заміна всієї обв'язки і гарнітури в тому числі. Іноді трапляється так, що по необережності або через хуліганські дії тріснув або розбився склопакет. В такому випадку ремонт дверей склопакета зазвичай не проводиться, дешевше буде замовити новий склопакет і зробити його заміну. Іноді після ураганного вітру або сильного протягу дверне полотно отримує такі пошкодження, що якісно полагодити пластикові двері не представляється можливим. В такому випадку проводиться заміна дверного полотна.

Чи можливий ремонт пластикових дверей своїми руками?

Звісно так. Якщо ви досвідчений домашній майстер, у вас є інструмент і досвід в подібного роду роботах, то як мінімум, ремонт балконних дверей ви зможете здійснити самостійно. Якщо це ремонт петель балконних дверей, регулювання пластикових дверей, заміна або ремонт замка, то вам потрібно спочатку подивитися на стан петель, замків і фурнітури, а потім купити всі запчастини, які ви хочете поміняти. Хоча є шанс зіткнутися з певними труднощами, суть яких в тому, що виробники фурнітури періодично змінюють модельний ряд своєї продукції і може так статися, що потрібної вам деталі вже немає у продажу. Можливо є якийсь аналог, який пасує, а можливо і ні, може доведеться міняти всю обв'язку. У такій складній ситуації без консультації майстра з пластикових дверей просто не обійтися.

❔ Якщо вам потрібна консультація по ремонту конструкцій з ПВХ профілю, можете сміливо набирати наш номер телефону. Ми завжди раді допомогти!

Ремонт запірного механізму балконних ПВХ дверей - фотозвіт

заклинило балконні двері Цапфа процес зняття приводу цапфи процес зняття ручки демонтаж запірного механізму зовнішній вигляд зламаного запірного механізму зовнішній вигляд нової планки з запірним механізмом установка нового запірного механізму регулювання притиску стулки і рами запірною цапфою Балконні двері після ремонту

наші новини

23-12-2021 - График работы в новогодние праздники

Дорогие друзья! Поздравляем вас с Новым годом и Рождеством Христовым! Хотим пожелать вам 

10-12-2019 - График работы в праздничные дни

Дорогие друзья, поздравляю вас с Новым 2020 годом! Желаем вам

14-12-2018 - Дорогие друзья, мы рады вступить в Новый год вместе с вами!

Дорогие друзья, мы рады вступить в Новый год вместе с вами! Позвольте поздравить вас с этим

Останні відгуки

Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю

Добрый день. Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю за ремонт окна. Обращаюсь в вашу компанию

Тарас Іванович

Доброго дня, панове! Років за 2 в мене стоять пластикові вікна в квартирі, але з настанням холодів

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть!

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть! На их работу приятно даже смотреть. Работают

Що ми ремонтуємо