Вибрати мову:
м. Київ Дарницька пл. 1 Подивитись на карті
(095) 632-66-00
(098) 632-66-00
Ми працюємо. Допоможемо, чим зможемо. СЛАВА УКРАЇНІ!

Ремонт і заміна склопакетів

Заміна склопакету в ПВХ вікні

Заміна склопакета - це послуга, яка вимагає особливої ​​терміновості! Це не той випадок, коли можна почекати! Не втрачайте часу і дзвоніть нам прямо зараз! Якщо у вас розбилося вікно, ми виконаємо ремонт швидко і максимально професійно, оскільки розуміємо усю серйозність ситуації, особливо якщо це холодна пора року.

Наші фахівці мають великий практичний досвід в сфері обслуговування і ремонту ПВХ конструкцій з профілів різних виробників. Також ми зможемо встановити вам двокамерний склопакет замість однокамерного.

В яких випадках потрібна заміна склопакета?

Зазвичай люди звертаються до нас з такими проблемами:

  •  механічне пошкодження скла;
  •  розгерметизація;
  •  заміна на енергозберігаючий або ударостійкий склопакет;
  •  зміна дизайну приміщення (в основному для бутіків і ресторанів).

ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТА СКЛОПАКЕТІВ

Найчастішою причиною звернення до нас з питаннями по ремонту є прохання заміни розбитого скла. Однак, варто замислитись про доцільність такого рішення.  Давайте розглянемо технологію заміни скла в старому склопакеті.

Отже, що потрібно для цього зробити:

1. вийняти склопакет з рами, завантажити і відвезти на завод;

2. тимчасово закрити віконний отвір плівкою;

3. вийняти бите скло на виробництві, очистити від герметика, помити і вставити нове скло, герметизувати конструкцію;

4. доставити і встановити відремонтований склопакет клієнту.

Заміна скла в склопакеті найчастіше призводить до погіршення його теплоізоляційних властивостей, до того ж це дорога процедура. Тому, якщо розбився склопакет в стандартному вікні, немає сенсу його ремонтувати. Заміна скла в склопакеті виправдана з фінансової точки зору тільки в окремих випадках.

Таким чином ми маємо значне збільшення термінів ремонту і транспортних витрат з не значною економією матеріалу.
Звичайно, ми виконаємо і заміну скла, проте, рекомендуємо все-таки замінити склопакет повністю.

ЧОМУ КРАЩЕ ЗАМОВИТИ РЕМОНТ АБО ЗАМІНУ СКЛОПАКЕТІВ У НАС?

1. працюємо з різними профільними системами і конфігураціями вікон;

2. робимо заміну склопакетів на пластикових, алюмінієвих, дерев'яних вікнах і дверях;

3. виготовляємо склопакети різних форм і розмірів;

4. міняємо стандартні склопакети на теплозберігаючі, дзеркальні, тоновані і т.п.

5. робимо заміну склопакетів однокамерних на двокамерні;

6. надаємо вибір скла, наприклад енергозберігаюче, матове, армоване і т.д.

7. працюємо на висоті з використанням автовишки:

8. робимо ремонт розбитих склопакетів;

9. роботи виконуємо в обумовлені терміни;

10. приємні ціни і бонуси.

Ремонт склопакета в пластиковому вікні

Ремонт склопакету в пластиковому вікні в більшості випадків включає в себе приїзд майстра на об'єкт, замір розмірів віконної рами, виробництво нової конструкції і її монтаж в раму. Безпосередньо ремонтувати сам склопакет має сенс якщо тріснуло дуже дороге скло, наприклад, мозаїчне або велике вітринне. У всіх інших випадках ціна ремонту склопакета буде такою ж, як і його заміна.

Ремонт склопакетів в алюмінієвих вікнах

Особливість ремонту склопакета в алюмінієвому вікні полягає в тому, що в алюмінієвому профілі відсутні штапики з внутрішньої сторони. Тому, якщо роботи потрібно проводити на висоті, то замінити склопакет можна тільки із залученням автовишки або альпіністів, що істотно здорожує вартість ремонту.

Ремонт склопакета в дерев'яному євровікні

Ремонт склопакету в дерев'яному вікні - найскладніше завдання в порівнянні з ПВХ і алюмінієвими вікнами. Проблема полягає в тому, що потрібно акуратно витягнути розбитий склопакет, який утримується вклеєними в раму штапиками. При ремонтних роботах важливо не пошкодити зовнішній вигляд часто дуже дорогих вікон.

РЕМОНТ СКЛОПАКЕТІВ У КИЄВІ - ЦІНИ

 

Заміна однокамерного склопакета 

шт.

 100 грн.

Заміна двокамерного склопакета  

шт.

 100 грн.

Установка енергозберігаючого склопакета

шт.

 100 грн.

Націнка за складну форму (трапеція, трикутник, арка)

%

 50

Площа виробу понад 1 м2

шт.

 100

Площа виробу понад 2 м2

шт.

 500

Роботи з використанням альпіністського спорядження 

 

 дог.

Як видно з таблиці, вартість ремонту складається з вартості заміни склопакета, з огляду на складність робіт (складність вилучення, роботи на висоті), площі скління, форми вікна і комплектації (кількість камер, товщина скла, напилення і т.п.).

Остаточна вартість ремонту склопакета і необхідних витратних матеріалів визначається майстром безпосередньо на об'єкті. З орієнтовними цінами ви можете ознайомитися в розділі ремонт вікон київ ціна або скачавши КАТАЛОГ.

Стандартні терміни заміни склопакета

Заміна склопакета в Києві проводиться протягом 3-4 діб з моменту зняття замірів майстром. Майстер виїжджає на об'єкт в зручний для клієнта час з 8.00 до 19.00. Такі терміни пов'язані з технологічними особливостями виготовлення склопакетів і часу доставки на об'єкт.

Заміна склопакетів терміново по Києву

Для стандартних форм і розмірів вікон можлива термінова заміна склопакетів за 1-2 дня з моменту зняття розмірів майстром. Дану інформацію можна уточнити у менеджера по телефону або у майстри на об'єкті.

Характеристики різних склопакетів

Двокамерні

двокамерні склопакети на виробництвіЯк зрозуміло з назви, конструкція складається з 2 камер і 3 одиниць скла, між якими знаходиться повітря або аргон. Це сама поширена конструкція для середніх широт, куди відноситься і Україна. Вона володіє хорошими показниками теплоізоляції, звукоізоляції, рекомендується для широт, де мінусова температура не опускається нижче 250С. Теплоізоляційні властивості двокамерного склопакета залежать від ширини камер, тобто від відстані між склом. Чим більша ця відстань, тим краще теплоізоляційні якості і самого вікна. Розмір повітряних камер зазвичай варіюється в межах 16-38 мм, товщина скла зазвичай 4 мм. Ви можете замовити у нас заміну двокамерного склопакета для пластикових, алюмінієвих і дерев'яних вікон з таким склом:

• Енергозберігаючім;

• Дзеркальним;

• Тонованим;

• Триплекс.

Тоноване скло

тоновані склопакети для віконЯк зрозуміло з назви, в даній конструкції використовуються тоновані стекла. Тонування знижує яскравість сонячного світла, ультрафіолетового випромінювання, захищає від вигорання особливо цінні предмети інтер'єру та меблі. Тоноване скління офісних, житлових будівель, ресторанів і магазинів бере участь в фасадному оформленні та захищає їх мешканців від сторонніх поглядів. Тоновані стекла можна встановити як в одну камеру, так і в дві. Ми встановлюємо тоновані склопакети в ПВХ, алюмінієві і дерев'яні вікна. Ступінь затемнення можна зробити в межах від 5 до 50%.

 

Дзеркальне скло

зовнішній вигляд склопакетів з дзеркальним скломДзеркальні світловідбиваючі склопакети дозволяють заощадити на кондиціонуванні повітря в приміщенні, плюс вони абсолютно непрозорі із зовнішнього боку. В основному таке скло використовують з сонячної сторони, оскільки воно може затримувати до 50% сонячного випромінювання. Із зовнішнього боку будівлі вони можуть мати колір, який найкраще підходить до дизайну фасаду.

 

 

 Енергозберігаюче скло

вікно з теплозберігаючим склопакетомПринцип роботи такого скла полягає в його здатності відображати теплове випромінювання назад в бік джерела. Влітку сонячне випромінювання відбивається назад на вулицю, а взимку теплове випромінювання в інфрачервоному діапазоні від обігріваючих приладів, теплих стін і інших предметів відбивається всередину приміщення. Теплозберігаючі склопакети дозволяють значно поліпшити термоізоляційні характеристики вікон в цілому. Можна виділити кілька відмінностей таких конструкцій від звичайних двокамерних склопакетів, а саме: камери між склом заповнюються аргоном, дистанційна рамка виготовляється не з металу, а з пластику, поверхня скла має напилення. Зараз зазвичай використовується два типи низькоемісійних покриттів для скла: Double Low-E - c м'яким покриттям (i-скло) і скло Low-Е c твердим покриттям (K-скло). Енергоефективність К-скла на 20% вище стандартних, а теплоізоляційні властивості I-скла на 20% краще, ніж у K-скла. Переваги такого скла настільки очевидні, що ми рекомендуємо замовляти їх установку всім. Як не потрапити на підробку I-склопакета? Справжність I-скла можна визначити за кольором відображення джерела світла. Відображення повинно мати інший відтінок, ніж джерело.

Триплекс

зовнішній вигляд триплекс-склопакетаСкло виготовлене за триплекс технологією встановлюють найчастіше в транспортні засоби. Але деякі їх властивості, такі як ударостійкість, безпека при розбитті скла, поліпшена звукоізоляція, знайшли своїх споживачів і в віконному виробництві. Ми рекомендуємо замовляти такі склопакети в ті місця, де висока ймовірність розбиття скла, а також, де потрібно істотно знизити коефіцієнт шуму в приміщенні. Коефіцієнт звукоізоляції двокамерного триплекс склопакета близько -45 Дб, проти -30 Дб для звичайного двокамерного склопакета.

Якщо у вас залишилися питання по даній послузі, ми готові з радістю надати консультацію і додаткові матеріали для полегшення вибору необхідної комплектації.

Чекаємо ваших дзвінків!

Заміна сендвіч панелей і скління лоджії: фотозвіт

<вид лоджії до проведення робітсендвіч панелі, які потрібно замінитипроцес демонтажу сендвіч панелейттак виглядає склопакет з матовими стекламипроцес установки склопакета в рамутак виглядає матове скло на просвіт регулировка створкивид лоджії замовника після проведення робіт

наші новини

23-12-2021 - График работы в новогодние праздники

Дорогие друзья! Поздравляем вас с Новым годом и Рождеством Христовым! Хотим пожелать вам 

10-12-2019 - График работы в праздничные дни

Дорогие друзья, поздравляю вас с Новым 2020 годом! Желаем вам

14-12-2018 - Дорогие друзья, мы рады вступить в Новый год вместе с вами!

Дорогие друзья, мы рады вступить в Новый год вместе с вами! Позвольте поздравить вас с этим

Останні відгуки

Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю

Добрый день. Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю за ремонт окна. Обращаюсь в вашу компанию

Тарас Іванович

Доброго дня, панове! Років за 2 в мене стоять пластикові вікна в квартирі, але з настанням холодів

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть!

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть! На их работу приятно даже смотреть. Работают

Що ми ремонтуємо