Вибрати мову:
м. Київ Дарницька пл. 1 Подивитись на карті

Ремонт алюмінієвих дверей

ремонт вчідних алюмінієвих дверейАлюмінієві двері відрізняються високою надійністю і зносостійкістю. Вхідну групу з алюмінію зазвичай встановлюють в громадських місцях з великою проходимістю людей. Не дивлячись на це, через деякий час, алюмінієві двері можуть потребувати ремонту або регулювання. Давайте зупинимося на основних причинах, які викликають необхідність ремонту:

1. Пошкодження дверей поривом вітру;

2. Пошкодження внаслідок провисання стулки (вчасно не проводилось регулювання петель);

3. Поломка внаслідок підкладання різних предметів між рамою і стулкою, щоб двері були відкриті, заздалегідь не від'єднавши доводчик.

Деякі клієнти необгрунтовано вважають, що простіше замовити і змонтувати нові двері, ніж лагодити старі. Однак, коли вони бачуть кошторисну вартість на даний вид робіт, то зазвичай змінюють своє рішення.
 Давайте докладніше зупинимося на послугах, які надає наша компанія.

ВИДИ РОБІТ ПО РЕМОНТУ АЛЮМІНІЄВИХ ДВЕРЕЙ

 • Регулювання стулки;
 • Регулювання дверей;
 • Вирівнювання геометрії дверей і стулки;
 • Заміна фурнітури;
 • Установка доводчика;
 • Установка автоматичних порогів і замків антипаніка;
 • Техобслуговування (чистка, змащення, регулювання).

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ВИ ОТРИМАЄТЕ, ЯКЩО ЗАМОВИТЕ РЕМОНТ І РЕГУЛЮВАННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ДВЕРЕЙ У НАС?

 1. Наші майстри регулярно відвідують тематичні семінари і мають великий досвід роботи в даній області;
 2. Ми дотримуємось високих стандартів якості при максимально лояльних цінах;
 3. Дотримуємось термінів виконання робіт згідно договору;
 4. На всі види робіт надаємо гарантію;
 5. Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку з наданням повного пакету документів.

РЕМОНТ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН - ЦІНИ 

 

Регулювання (просте)

шт.

от 350 грн.

Регулювання з встановленням нового склопакету  

шт.

от 500 грн.

Заміна комплекту фурнітури вхідних дверей 

шт.

от 700 грн.

Заміна елементу фурнітури

шт.

200 грн.  

Заміна нажимної ручки 

шт.

200 грн.

Заміна замка

шт.

от 120 грн.

Заміна ущільнювача 

шт.

50 грн.

Змащування фурнітури  

шт.

70 грн.

Чистка ущільнювача

шт.

75 грн.

Заміна склопакета  

шт.

500 грн.

Установка доводчика

шт.

350 грн.

Комплексний ремонт стулки «schuco»

шт.

дог.

З приблизними цінами на послуги з ремонту алюмінієвих дверей можна ознайомитися в ПРАЙС-ЛИСТІ. Для уточнення обсягу робіт і його вартості, потрібно викликати майстра на об'єкт. Зробити це можливо, зателефонувавши нам по телефону.

Які бувають алюмінієві двері?

Двері, як і вікна з алюмінієвого профілю бувають теплими і холодними. Різниця в тому, чи є всередині профілю термовставка, яка зменшує тепловтрати. На інші експлуатаційні якості (міцність, довговічність, вартість обслуговування і т.п.) ця різниця не впливає. Вартість теплих дверей істотно вище, тому у нас вони мало поширені. Далі ми будемо розглядати конструкції з холодного профілю. За способом відкриття розрізняють:

 Алюмінієві двері двостулкового і паралельно-зсувного типу

Двостулкові, як зрозуміло з назви, це звичайнісінькі типові конструкції, які відкриваються від себе / до себе і встановлюються повсюдно.

Паралельно-зсувні конструкції використовуються, в основному, в громадських місцях. Вони займають мало місця, але при цьому пропускають великий потік людей. Ремонт паралельно-зсувних алюмінієвих дверей - це окрема коштовна історія. Ми не будемо на ній зупинятися, тому що для більшості читачів це не актуально. Якщо вас цікавить така послуга, ми готові проконсультувати з даної проблеми в телефонному режимі.

Давайте докладніше розглянемо, як можна виправити ушкодження алюмінієвих дверей

◾️ Ремонт і регулювання стулки і рами алюмінієвих дверей. У разі, якщо стулка дверей підтирає і не прилягає щільно до рами, значить вона просіла або погнута. Якщо геометрія не порушена, це лікується регулюванням петель, якщо вони, звичайно, не зламані і не погнуті, інакше доведеться їх просто замінити на універсальні недорогі петлі. З алюмінієвими дверима, яка втратила геометрію, в залежності від ступеня пошкоджень, доведеться попрацювати істотніше. У будь-якому випадку дешевше відремонтувати вхідні алюмінієві двері, ніж замовляти нові.

◾️ Ремонт механічно пошкоджених елементів алюмінієвої двері. Тріщини і вм'ятини на стулці і рамі заварюються, потім ламінуються плівкою в початковий колір виробу. Зламані деталі фурнітури замінюються на оригінальні або аналогічні. У деяких випадках оригінальних деталей вже може не випускатися, а підібрати аналог не представляється можливим, тому доведеться міняти всю обв'язку.

◾️ Заміна гумового ущільнювача. Пошарпаний ущільнювач може заважати нормальній роботі вхідних алюмінієвих дверей і випускати тепле повітря з приміщення в холодну пору року. Щоб цього не відбувалося, його періодично потрібно міняти, це видно з його стану.

◾️ Ремонт замку і ручки вхідних алюмінієвих дверей. Якщо ручка натискається із зусиллям, а замок підклинює, можливо, досить буде змастити ці механізми, щоб відновити їх нормальну роботу. Найчастіше, звичайно, доводиться міняти дверну гарнітуру і циліндр замку. Якщо виникли такі проблеми, краще відразу викличте фахівця, щоб не вийшло так, що хтось не зможе відкрити або закрити двері в самий невідповідний час.

◾️ Заміна склопакета алюмінієвих дверей. Якщо зламався доводчик, то важкі вхідні двері, в результаті пориву вітру і протягу, може так вдарити об раму, що розіб'ється склопакет. На жаль, ремонт склопакета не представляється доцільним, тому потрібно замовити новий і встановити його на своє місце.

Найчастіше виходять з ладу несучі елементи алюмінієвих дверей: петлі, ручки, відповідні планки, запірні механізми, циліндри замків, доводчики тощо. З цими проблемами ми успішно справляємося вже більше 10 років.

Чи можна відрегулювати алюмінієві двері самостійно

◾️ Якщо двері просіли і не зачиняються (немає притиску стулки до рами, язичок замка не влучає у відповідну планку). У такому випадку може допомогти регулювання петель алюмінієвих дверей. Для цього потрібно підібрати відповідний шестигранник, зняти декоративні накладки з петель і провертати гвинт за годинниковою стрілкою до того моменту, поки полотно не вирівняється по горизонталі. Якщо проблема тільки в регулюванні петель, це може допомогти.

◾️ Поганий притиск стулки до рами. Найчастіше протяги з боку дверей пов'язані з тим, що ущільнювач не притискається стулкою. Це лікуватися регулюванням притискної цапфи, яка розташована з торця напроти відповідної планки. Цапфа має вигляд ексцентрика, поруч з яким знаходиться регулювальний гвинт. Обертаючи гвинт, можна відрегулювати притиск стулки і рами.

◾️ Туго працює замок і ручка. Спробуйте змастити механізми замку і ручки рідким маслом (хоча для цього є спеціальне масло, рекомендоване виробником фурнітури). Якщо це не допомогло, можливо є вже значні пошкодження і ці елементи потребують заміні.

❔ Якщо у вас виникли питання по ремонту алюмінієвих дверей, телефонуйте нам, ми завжди раді проконсультувати з даної проблеми.

Ремонт і регулювання алюмінієвих дверей - фотозвіт

вхідна група із алюмінія на ремонтзовнішній вигляд петельщілина між рамою і стулкоюзовнішній вигляд проблемної петлідемонтаж петельзовнішній вигляд розібраної петлізовнішній вигляд підшипниказовнішній вигляд нової петлі для алюмінієвої вхідної групирегулювання нової встановленої петлікоробка зі знятими зламаними петлями

наші новини

29-12-2022 - Графік роботи у новорічні свята

31.12.22 - 3.01.23 - вихідні; 4-5.01.23 - працюємо; 6.01.23 - 8.01.23 - вихідні.

23-12-2021 - График работы в новогодние праздники

Дорогие друзья! Поздравляем вас с Новым годом и Рождеством Христовым! Хотим пожелать вам 

10-12-2019 - График работы в праздничные дни

Дорогие друзья, поздравляю вас с Новым 2020 годом! Желаем вам

Останні відгуки

Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю

Добрый день. Хочу сказать большое спасибо мастеру Николаю за ремонт окна. Обращаюсь в вашу компанию

Тарас Іванович

Доброго дня, панове! Років за 2 в мене стоять пластикові вікна в квартирі, але з настанням холодів

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть!

Спасибо ребятам, что не заставили нас долго мерзнуть! На их работу приятно даже смотреть. Работают

Що ми ремонтуємо